سوالی دارید؟ لطفا با ما به صورت مستقیم، واتس آپ، تلگرام و... با شماره 634299110(34+) تماس بگیرید ویا از طریق چت آنلاین از ما بپرسید|Email us: contact@ireasypay.com
پرداخت هزینه در سایت مگوش (Magoosh)۱۳۹۸-۶-۲۶ ۰۱:۰۰:۲۰ +۰۰:۰۰

پرداخت هزینه در سایت مگوش (Magoosh)

مگوش برای آمادگی آزمون‌هایی مثل TOEFL، IELTS و GRE خدماتی را به متقاضیان دریافت پذیرش تحصیلی ارائه می‌نماید.

مگوش چه محصولاتی ارائه ‌می‌کند؟

مهمترین خدمات مگوش برای متقاضیانی ایرانی مربوط به آزمون های GRE، TOEFL IELTS و GMAT است که در ادامه هر یک از این موارد به تفصیل تشریح شده است:

 • مگوش آیلتس با بیش از 90 ویدئوی آموزشی و 200 سوال، ویدئو‌های توضیحی و پشتیبانی از طریق ایمیل ،سه بسته بسته پریمیوم 6 ماهه، 1 ماهه و 1 هفته‌ای را به شما ارائه می‌کند.
  تنها تفاوت بسته‌های پریمیوم Magoosh IELTS در مدت زمان دسترسی به آن‌ها می‌باشد؛ ولی بسته 1 هفته‌ای ضمانت پیشرفت نمره و امکان ریفاند ندارد. برای مشاهده خدمات و خرید بسته‌های آیلتس مگوش می‌توانید به صفحه Magoosh IELTS Plans مراجعه نمایید.
 • مگوش GMAT شامل 250 مبحث آموزشی، 800 سوال و و تست مشابه است که به شما ضمانت می‌دهد تا 50 نمره نسبت به نمره آمون قبلی خود پیشرفت کنید. میانگین نمرات دانش‌آموزان جی مت مگوش، 90 نمره از میانگین کلی شرکت‌کنندگان آزمون GMAT بالاتر است و مگوش برای آزمون جی مت سه بسته MATH+IR، پریمیوم و جلسات خصوصی ویدئویی را ارائه کرده است که برای مشاهده خدمات و خرید بسته‌ها می‌توانید به صفحه GMAT Magoosh Tutoring مراجعه نمایید.
 • مگوش تافل شامل 100 ویدئوی آموزشی، 330 ویدئوی توضیحی و سوال تمرینی کاملا آنلاین و بدون هیچ کتاب یا DVD است که ضمانت می‌کند شما پس از استفاده از خدمات مگوش تافل، تا 4 نمره نسبت به نمره آزمون قبلی خود پیشرفت داشته باشید؛ ولی ما مطالعه منابع اصلی تافل را نیز همراه مگوش به شما توصیه می‌کنیم.
  مگوش برای آزمون تافل، سه بسته پریمیوم با مدت زمان 1 هفته، 1 ماه و 6 ماه ارائه کرده است که در ادامه درباره خدمات آن‌ها توضیح می‌دهیم.
 • مگوش تافل پریمیوم با دسترسی 6 ماهه بیش از 100 ویدئوی آموزشی و 500 سوال تمرینی را به اضافه ویدئوی توضیحی برای هر سوال و برنامه مطالعاتی در اختیار شما قرار می‌دهد و در صورتی که از خرید خود به هر دلیلی ناراضی باشید تا 7 روز هزینه پرداخت شده به شما بازگردانده (Refund) می‌شود.
 • مگوش تافل پریمیوم با دسترسی 1 ماهه تمام امکانات بسته 6 ماهه را با دسترسی 1 ماه به شما عرضه می‌کند و دارای Refund نیز می‌باشد. این بسته برای اکثر داوطلبین توصیه می‌شود.
 • مگوش تافل پریمیوم با دسترسی 1 هفته‌ای تمام امکانات بسته اصلی را بدون ضمانت پیشرفت نمره به شما ارائه می‌نماید. ریفاند در این بسته وجود ندارد.
  برای مشاهده و خرید خدمات بسته‌ها می‌توانید به صفحه TOEF Magoosh plans مراجعه نمایید.
 • مگوش GRE
  مگوش GRE، شامل 200 مبحث آموزشی، 1000 سوال، 3 نمونه تست‌ مشابه آزمون اصلی، برنامه مطالعاتی و نمودار پیشرفت شما می‌باشد. میانگین نمره دانش‌آموزان مگوش در هر بخش آزمون، 6 نمره بالاتر از سایر شرکت‌کنندگان آزمون GRE است و اگر از نمره آزمون قبلی خود 5 نمره پیشرفت نکنید، هزینه پرداخت شده به طور کامل به شما بازگردانده می‌شود. هم‌چنین می‌توانید تا 7 روز با استفاده از نسخه آزمایشی به بیش از 20 مبحث و نمونه سوال دسترسی پیدا کنید. مگوش برای آزمون GRE، دو بسته 6 ماهه و 1 ماهه را برای داوطلبین شرکت در آزمون GRE ارائه کرده است. خدمات هردو بسته یکسان می‌باشد و تنها تفاوت آن‌ها در اینست که بسته 1 ماهه مناسب افرادی است که دیرتر از زمان مقرر شروع به مطالعه برای آزمون کرده‌اند.
  این بسته‌ها مباحث ریاضی، Verbal و Analytical Writing Argument که به آن AWA می گویند، آزمون GRE را پوشش می‌دهند و اگرچه مگوش به طور مستقیم Writing شما را تصحیح نمی‌کند، اما از طریق ویدئو‌های آموزشی و پرسش سوالات خود از طریق ایمیل قادر خواهید بود بر استراتژی کلی آن مسلط شوید. برای مشاهده جزئیات خدمات و خرید بسته‌های پریمیوم جی آر ای مگوش، می‌توانید به صفحه Magoosh GRE Premium مراجعه نمایید.
  شما هم‌چنین می‌توانید به طور جداگانه فقط در برنامه آموزشی AWA+Verbal یا برنامه ریاضی شرکت کنید که هردو 6 ماهه هستند. برای خرید مگوش Verbal به صفحه Purchase GRE Verbal و برای خرید بسته آموزشی ریاضی می‌توانید به صفحه Purchase GRE Math مراجعه نمایید.

همین الان با کارشناسان ما  تماس بگیرید

در هر ساعت از شبانه روز از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید 

فرم تماس با ما

 • شماره همراه خود را جهت تماس کارشناسان ما وارد کنید
 • لطفاایمیل خود را وارد کنید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آدرس دفتر بارسلونا:

BNUMERO 43, PISO BA, PUERTA 2,

BARCELONETA CALLE PESCADORES

BARCELONA, SPAIN 

تلفن تماس:

0034634299110

ایمیل:

[email protected]