سوالی دارید؟ لطفا با ما به صورت مستقیم، واتس آپ، تلگرام و... با شماره 634299110(34+) تماس بگیرید ویا از طریق چت آنلاین از ما بپرسید|Email us: contact@ireasypay.com
پرداخت هزینه برنامه ZooM۱۳۹۸-۶-۲۶ ۰۱:۰۰:۵۷ +۰۰:۰۰

سایت زوم چند نوع اکانت دارد و هزینه آن‌ها چقدر است؟

سایت زوم اکانت های مختلفی را به کاربران خود ارائه می کند که هر یک شامل خدمات متفاوت و دوره های زمانی مختلف می باشند. انواع اکانت‌ها در سایت زوم عبارتند از:

سایت زوم چه خدماتی ارائه می‌دهد و هزینه افزونه های (Add-ons) آن چقدر است؟

همچنین در سایت Zoom افزونه هایی نیز ارائه می شود که با پرداخت هزینه مربوطه، می توان آن ها را به اکانت خریداری شده اضافه کرد. این افزونه ها شامل موارد زیر هستند:

 • جلسات کاری آنلاین (Online Meetings)

  جلسات آنلاین زوم، خدماتی از قبیل کیفیت ویدئوی HD و کیفیت صدای بالا، امکان شرکت کننده تا 500 نفر، اشتراک صفحه و ضبط جلسات در فضای Cloud به صورت خودکار را علاوه بر نسخه ویندوز، در نسخه اندروید و ios نیز به کاربران ارائه می‌دهد.

 • پیام‌های کاری آنی

  پیام‌های آنی زوم امکان تشکیل گروه‌های کاری، ارسال پیام‌های گروهی و تشکیل جلسات کاری از طریق پیام را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

 • سمینار اینترنتی ویدئویی (Video Webinar)

  سمینار‌های اینترنتی زوم قابلیت‌هایی از جمله برگزاری سمینار در مقیاس بالا، به اشتراک گذاری آسان و خدمات مدیریت سمینار را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. هزینه اشتراک سالیانه این سرویس، 400 دلار (33.33 دلار در هر ماه) و اشتراک ماهانه آن، 40 دلار می‌باشد.

 • اتاق‌های ویدئو کنفرانس زوم (Zoom Rooms)

  این سرویس امکان دسترسی سریع اعضا به یکدیگر را در بخش‌های مختلف مجموعه فراهم می‌کند. این سرویس، 30 روز استفاده رایگان آزمایشی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و پس از این مدت زمان، کاربران باید اشتراک آن را خریداری نمایند. هزینه اشتراک سالیانه این سرویس، 499 دلار (41.58 دلار در هر ماه) و اشتراک ماهانه آن، 49 دلار می‌باشد.

 • رابط H.323/SIP

  این سرویس قابلیت نصب بر روی polycom، Cisco، Lifesize و سایر برنامه‌ها را به منظور استفاده از زوم بر روی موبایل، تبلت و دسکتاپ دارد. هم‌چنین، با استفاده از این سرویس، خدمات بر روی فضای Cloud انجام می‌گیرند. هزینه اشتراک سالیانه این سرویس، 499 دلار (41.58 دلار در ماه) و اشتراک ماهانه آن، 49 دلار می‌باشد.

 • جلسات بزرگ (Large Meeting)

  این سرویس امکان تشکیل جلساتی با تعداد 200 تا 500 شرکت‌کننده را در اختیار صاحبان اکانت قرار می‌دهد. هزینه اشتراک سالیانه این افزونه، 200 دلار (16.67 دلار در هر ماه) و اشتراک ماهانه آن، 20 دلار می‌باشد.

 • کنفرانس صوتی (Audio Conferencing Options)

  این سرویس بر اساس دقیقه محاسبه می‌گردد و حداقل هزینه آن برای اکانت‌های تخصصی و اتاق کنفرانس زوم 100 دلار در ماه می‌باشد.

 • Cloud Recording

  در یک اکانت زوم ماهانه یک گیگ فضای Cloud برای ضبط وجود دارد و برای افزودن فضای بیش‌تر، کاربر باید یکی از بسته‌های 100 گیگابایت با قیمت ماهانه 40 دلار، 500 گیگابایت با قیمت ماهانه 100 دلار و یا 3 ترابایت با قیمت ماهانه 500 دلار را خریداری نماید.

همین الان با کارشناسان ما  تماس بگیرید

در هر ساعت از شبانه روز از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید 

فرم تماس با ما

 • شماره همراه خود را جهت تماس کارشناسان ما وارد کنید
 • لطفاایمیل خود را وارد کنید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آدرس دفتر بارسلونا:

BNUMERO 43, PISO BA, PUERTA 2,

BARCELONETA CALLE PESCADORES

BARCELONA, SPAIN 

تلفن تماس:

0034634299110

ایمیل:

[email protected]