سوالی دارید؟ لطفا با ما به صورت مستقیم، واتس آپ، تلگرام و... با شماره 634299110(34+) تماس بگیرید ویا از طریق چت آنلاین از ما بپرسید|Email us: contact@ireasypay.com
پرداخت هزینه برنامه Gramarly۱۳۹۸-۶-۲۶ ۰۰:۵۹:۴۰ +۰۰:۰۰

ثبت سفارش پرداخت هزینه گرامرلی پریمیوم (Grammarly Premium)

سایت گرامرلی پلتفرمی برای غلط‌گیری، اصلاح و جلوگیری از سرقت ادبی و تشخیص صحت منابع در متن‌های انگلیسی می‌باشد. برای پرداخت در این سایت جهت استفاده از خدمات Premium آن، می‌توانید از خدمات ( آی آر ایزی پی ) استفاده کنید.

ویژگی‌های بسته‌های Premium

هرچند اکانت رایگان Grammarly امکانات زیادی را در اختیار شما می‌گذارد، اما امکانات بسته‌های Premium گرامرلی به مراتب گسترده‌تر و کاربردی‌تر می‌باشد. به طور مثال یکی از تفاوت‌های میان نسخه Free و Premium گرامرلی این است که در اکانت رایگان گرامرلی، مقاله شما با بیش از 150 نوع قاعده دستوری تصحیح می‌شود؛ در حالی که با خرید یکی از بسته‌های اکانت Premium گرامرلی، مقاله شما با بیش از 250 قاعده گرامری بررسی و اگر در چند جای متن شما لغات مشابهی وجود داشته باشد، لغات جدیدی به شما پیشنهاد می‌شود. هم‌چنین، خرید اکانت گرامرلی این مزیت را دارد که می‌توانید متون را ذخیره کرده و در موارد مورد نیاز به آن مراجعه کنید.

هزینه بسته Premium گرامرلی

در فرآیند خرید بسته‌های پریمیوم گرامرلی، قادر خواهید بود بسته مطلوب خود را از میان 3 بسته ماهانه، فصلی و سالانه انتخاب کنید. برای مشاهده هزینه بسته‌های premium grammarly به صفحه پشتیبانی سایت گرامرلی مراجعه نمایید.

کاربرد گرامرلی در فرآیند اپلای

  • در طول مراحل اپلای، بارها پیش می‌آید که بخواهید متون انگلیسی تهیه کنید. از مکاتبه با استادها گرفته تا تهیه SOP و نگارش مقاله، شما در موقعیتی قرار می‌گیرید که نیاز دارید تا متن انگلیسی تهیه شده را از نظر نگارشی و گرامری ارزیابی کنید و مطمئن شوید که از این نظر کم‌ترین اشتباه را دارید. گرامرلی در این مراحل اپلای می‌تواند مانند یک مشاور به شما کمک کند.

  • کاربرد مهم دیگر دانلود گرامرلی می‌تواند بازبینی نمونه های Writing شما باشد که با این ابزار به سادگی قابل انجام است و به این ترتیب به فرآیند یادگیری و آمادگی شما برای آزمون های تافل iBT و GRE و IELTS کمک می‌نماید. در نتیجه می‌توان گرامرلی را ابزاری مفید برای دوره اپلای دانست.

  • با وجود قابلیت‌های خوب Grammarly، توجه به این نکته مهم است که گرامرلی فقط به صورت یک برنامه کمکی ویرایش می‌تواند به شما کمک کند و اگر در زبان انگلیسی از تسلط کمی برخوردار هستید، گرامرلی و به طور کلی نرم‌افزارهای ویرایش آنلاین، جای یک فرد ماهر و مسلط به زبان انگلیسی را در نگارش، ویرایش و ساختاردهی به متن شما نمی‌گیرد. پس همیشه می‌توانید (و توصیه می کنیم) از کمک دوستان و مشاوران مسلط نیز استفاده کنید.

  • پرداخت هزینه خرید بسته های گرامرلی به صورت تمدید‌شونده (Recurring) است و در( آی آر ایزی پی) ، تنها از طریق پی‌پال (PayPal) انجام می‌شود.

همین الان با کارشناسان ما  تماس بگیرید

در هر ساعت از شبانه روز از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید 

فرم تماس با ما

  • شماره همراه خود را جهت تماس کارشناسان ما وارد کنید
  • لطفاایمیل خود را وارد کنید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آدرس دفتر بارسلونا:

BNUMERO 43, PISO BA, PUERTA 2,

BARCELONETA CALLE PESCADORES

BARCELONA, SPAIN 

تلفن تماس:

0034634299110

ایمیل:

[email protected]