سوالی دارید؟ لطفا با ما به صورت مستقیم، واتس آپ، تلگرام و... با شماره 634299110(34+) تماس بگیرید ویا از طریق چت آنلاین از ما بپرسید|Email us: contact@ireasypay.com
پرداخت بیمه دانشجویی۱۳۹۸-۶-۲۶ ۰۰:۵۲:۴۶ +۰۰:۰۰

پرداخت هزینه بیمه SWISSCare Insurance

چنانچه قصد تحصیل در یکی از دانشکده های اروپا را داشته باشید، ملزم به ارائه گواهی بیمه یکساله به همراه مدارک تحصیلی خود خواهید بود که نشان دهنده پشتیبانی بیمه درمانی در طول یکسال ابتدای تحصیل شماست. در این بین، SWISSCare یکی از موسسات بیمه است که دانشجویان ایرانی از آن جهت بیمه یکساله اپلیکیشن خود استفاده می نمایند.

نحوه پرداخت و هزینه بیمه SWISSCare Insurance

  • هزینه ی بیمه ی سوئیس جهت متقاضیان تحصیل اروپا با ارز یورو و بسته به مدت زمان بیمه و نوع آن می تواند مبالغ متفاوتی داشته باشد. هر مدت زمان و کشوری را که انتخاب نمایید بیمه شما شامل سه حالت Standard، Comfort یا Premium می شود. جهت کسب اطلاع از هزینه بیمه مورد نظر خود، به سایت SWISSCare Insurance رجوع و در مورد تاریخ شروع بیمه، تاریخ پایان بیمه و نوع آن (Standard، Comfort یا Premium) تصمیم گیری نمایید و پس از وارد کردن این اطلاعات در فرم مربوطه در سایت SWISS Care مبلغ نهایی قابل پرداخت را مشاهده نمایید.

  • بدین منظور ابتدا در قسمت Plan Finder در صفحه اصلی سایت که در ابتدای صفحه قرار دارد، Plan مورد نظر خود را انتخاب نمایید. به عنوان مثال در صورتیکه قصد دارید بیمه تحصیلی خود را پرداخت کنید، در قسمت StudentPass روی دکمه “Quote & Apply” کلیک نموده و در صفحه بعد کشور مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در این مرحله اطلاعات شخصی و مدت زمانی که قصد دارید بیمه شوید را وارد نموده و در ادامه مبلغ بیمه انتخابی نمایش داده می شود.

برای مثال بیمه یکساله SWISSCare کشور فنلاند برای Student شامل مبالغ زیر می شود:

همین الان با کارشناسان ما  تماس بگیرید

در هر ساعت از شبانه روز از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید 

فرم تماس با ما

  • شماره همراه خود را جهت تماس کارشناسان ما وارد کنید
  • لطفاایمیل خود را وارد کنید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آدرس دفتر بارسلونا:

BNUMERO 43, PISO BA, PUERTA 2,

BARCELONETA CALLE PESCADORES

BARCELONA, SPAIN 

تلفن تماس:

0034634299110

ایمیل:

[email protected]