سوالی دارید؟ لطفا با ما به صورت مستقیم، واتس آپ، تلگرام و... با شماره 634299110(34+) تماس بگیرید ویا از طریق چت آنلاین از ما بپرسید|Email us: contact@ireasypay.com
نقد کردن درآمد ارزی شما به تومان۱۳۹۸-۶-۲۶ ۰۰:۰۷:۳۰ +۰۰:۰۰

پی پال

 • پی پال یکی از رایج ترین و محبوب ترین روش های پرداخت درآمد ارزی در اینترنت می باشد. در این حالت در صورت تایید سورس دلار شما ، اکانت پی پال ما در اختیارتان قرار می گیرد تا شرکت مربوطه دلار را به آن منتقل کند و پس از انتقال در کمتر از ۲۴ ساعت معادل ریالی با شما تسویه خواهد شد.
  در حال حاضر نرخ خرید هر دلار/یورو  پی پال از مشتری برابر با نرخ خرید اسکناس میباشد ( این فرمول در زمان نوسانات ارز ممکن است تغییر یابد )و در کمتر از ۲۴ ساعت تسویه می شود. ضمنا سایر ارزهای دیگر بر اساس معادل دلاری انها (مطابق تبدیل ریت در پی پل) محاسبه می شود.
  سایر مشتریانی که دلارشان در حساب های پی پل شخصی یا ثالث می باشد و قصد همکاری با ما را دارند تنها در شرایطی که بتوانند تضمین های لازم ( سپردن چک یا سفته ) بابت سورس دلار خود ارائه دهند امکان خرید دلارشان میسر می باشد.

وسترن یونیون

 • وسترن یونیون یکی دیگر از روش های پرداخت می باشد. در این روش که معمولا مورد استفاده برنامه نویسان و یا اشخاصی که در خارج از کشور فامیلی دارند و میخواهند از آنها مبلغی دریافت کنند می باشد. در این روش حواله به نامی که ما اعلام می کنیم زده شده و پس از دریافت آن ، در کمتر از ۲۴ ساعت معادل ریالی آن با مشتری تسویه می گردد. در حال حاضر برای حواله های وسترن یونیون ۳۵$ کارمزد ثابت اخذ شده و دلار آن % 2 کمتر از نرخ روز اسکناس در کمتر از ۲۴ ساعت تسویه می شود.

وب مانی

 • یکی دیگر از روش های پرداخت وب مانی می باشد. ما در وب مانی نیز ۲ اکانت پرسنال/مرچنت پاسپورت با گردش بالا داریم و برخی دیگر از کاربران و وب مسترهای ایرانی از این طریق درآمدهای ارزی شان را توسط ما نقد می کنند.

  در حال حاضر نرخ خرید هر دلار وب مانی از مشتری % 2 بالاتر از نرخ اسکناس می باشد و کمتر از ۲۴ ساعت تسویه می شود.

وایر ترنسفر

 • در این روش که نسبت به سایر روش ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد حساب بانکی ما در خارج از کشور در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا بتوانند درآمد یا وجه خود را از طرف خارجی دریافت کرده و سپس توسط ما به ریال تبدیل شود. در حال حاضر برای حواله های بانکی 40$ کارمزد ثابت اخذ شده و دلار آن %۳ کمتر از نرخ اسکناس محاسبه و در کمتر از ۲۴ ساعت تسویه می شود.

چک

 • هرچند با توجه به روش های پرداختی بالا این روش کم کم در حال منسوخ شدن است اما هنوز هستند جاهایی که درآمدها را از طریق چک ارسال می کنند. ما نیز تا بحال برای چندین مورد این روش را در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم.
اگر شما نیز دارای درآمد ارزی در هر حجمی هستید میتوانید هم اکنون تماس بگیرید یا پس از لاگین در سایت در قسمت نقد کردن درآمد ارزی درخواست خود را ثبت کنید و از مشورت با ما در این زمینه برخوردار شوید. مسلما هدف ما ارائه بهترین راهکار جهت نقد کردن درآمد ارزی شما از اینترنت می باشد.

همین الان با کارشناسان ما  تماس بگیرید

در هر ساعت از شبانه روز از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید 

فرم تماس با ما

 • شماره همراه خود را جهت تماس کارشناسان ما وارد کنید
 • لطفاایمیل خود را وارد کنید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آدرس دفتر بارسلونا:

BNUMERO 43, PISO BA, PUERTA 2,

BARCELONETA CALLE PESCADORES

BARCELONA, SPAIN 

تلفن تماس:

0034634299110

ایمیل:

[email protected]