سوالی دارید؟ لطفا با ما به صورت مستقیم، واتس آپ، تلگرام و... با شماره 634299110(34+) تماس بگیرید ویا از طریق چت آنلاین از ما بپرسید|Email us: contact@ireasypay.com
عضویت در وب سایت IEEE۱۳۹۸-۶-۲۶ ۰۱:۰۲:۰۹ +۰۰:۰۰

پرداخت هزینه عضویت/تمدید عضویت در IEEE

برای استفاده از مزایای IEEE می بایست عضو آن باشید. دو نوع عضویت دانشجویی (Student) و عضویت حرفه ای (Professional) در این موسسه وجود دارد و هزینه عضویت در IEEE نسبت به کشور محل اقامت متقاضی، نوع عضویت و مدت زمان آن متفاوت است.

هزینه های عضویت در IEEE

  • دو نوع عضویت دانشجویی (Student) و عضویت حرفه ای (Professional) در این موسسه وجود دارد و نسبت به کشور محل اقامت متقاضی، نوع عضویت و مدت زمان آن متفاوت است. لیست هزینه حق عضویت ها را در سایت IEEE می توانید مشاهده کنید.

  • هزینه یکساله عضویت دانشجویی 27 دلار است و در صورتی که بخواهید مقالاتی را که به واسطه عضویت شما در اختیارتان قرار می گیرد به صورت چاپی نیز دریافت کنید، این هزینه 41.95 دلار خواهد بود.

  • برای دریافت مقالات چاپی، هنگام ثبت نام، در قسمت Membership Media Option، دکمه edit را کلیک کنید و در ردیف Spectrum IEEE تیک مربوط به دریافت مقالات به صورت چاپی (Print) را نیز انتخاب کنید.

  • عضویت حرفه ای دو نوع الکترونیکی و غیر الکترونیکی دارد. در حالت الکترونیکی، اعضا بصورت الکترونیکی مقالات و مجلات IEEE را دریافت می کنند و حق عضویت آن 89 دلار است و در حالت غیرالکترونیکی اعضا از طریق پست می توانند مجلات را دریافت کنند و حق عضویت آن 160 دلار است.

  • هنگام پر کردن فرم عضویت دانشجویی، شما می بایست تاریخ احتمالی فارغ التحصیلی خود را وارد نمائید و تا پایان تاریخی که به عنوان فارغ التحصیلی وارد کرده اید، می توانید عضویت دانشجویی را هر سال تمدید کنید و حداکثر شش سال می توانید عضویت دانشجویی داشته باشید و بعد از آن بایستی به عنوان عضو حرفه ای (Member) اقدام به تمدید نمائید.

چگونگی عضویت در IEEE

جهت عضویت در IEEE ابتدا می بایست به بخش عضویت سایت IEEE مراجعه کنید و نسبت به عضویت در IEEE اقدام کنید. هنگام عضویت، دو گزینه پیش رو دارید:

  1. عضویت به عنوان دانشجو (Join as a student)
  2. عضویت به عنوان فردی حرفه ای (Join as a professional)

همین الان با کارشناسان ما  تماس بگیرید

در هر ساعت از شبانه روز از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید 

فرم تماس با ما

  • شماره همراه خود را جهت تماس کارشناسان ما وارد کنید
  • لطفاایمیل خود را وارد کنید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آدرس دفتر بارسلونا:

BNUMERO 43, PISO BA, PUERTA 2,

BARCELONETA CALLE PESCADORES

BARCELONA, SPAIN 

تلفن تماس:

0034634299110

ایمیل:

[email protected]