سوالی دارید؟ لطفا با ما به صورت مستقیم، واتس آپ، تلگرام و... با شماره 634299110(34+) تماس بگیرید ویا از طریق چت آنلاین از ما بپرسید|Email us: contact@ireasypay.com
سفارت استرالیا۱۳۹۸-۶-۲۶ ۰۰:۱۴:۱۰ +۰۰:۰۰

پرداخت هزینه لاج (Lodge) استرالیا

سایت سفارت استرالیا

 • سایت سفارت استرالیا از ۷ بخش اصلی تشکیل شده است :

  .

  ۱- بخش درباره ما : جایی که شما درباره سفارت استرالیا در تهران، روابط توسعه ای اقتصادی، فرصت های استخدامی و هم چنین روابط استرالیا با جمهوری اسلامی ایران، اطلاعات مفصلی را دریافت خواهید کرد.

  ۲- بخش استرالیایی ها : این بخش مربوط به استرالیایی های مقیم تهران است.

  ۳- بخش روادید : این بخش اطلاعات کاملی درباره اخذ روادید استرالیا، سفر به استرالیا، انجام امور تجاری در استرالیا، تحصیل در استرالیا و مسائل محافظت مرزی را در بر می گیرد که مخاطبان زیادی دارد.

  ۴- بخش بازدید استرالیا : جایی که در باره این سرزمین ۷ میلیون کیلومتر مربعی با ۲۲ میلیون جمعیت می توان اطلاعات خوبی دریافت کرد.

  ۵- بخش رویداد ها : جایی که درباره رویداد های این سفارت و رویداد های ملی استرالیا اطلاعات خوبی ارائه شده است.

  ۶- بخش خبری : جایی که آخرین خبر ها از تغییرات فرآیند صدور روادید و تغییرات نرخ ها و مسایل مربوط به سفارت اطلاع رسانی می شود.

  7- بخش ارتباطی : فرم آنلاین و هم چنین آدرس و شماره تماس ارتباط با سفارت استرالیا در تهران.

انواع ویزای استرالیا :

• استرالیا یکی از کشور های قاره اقیانوسیه محسوب می شود که در چند دهه اخیر، یکی از مقصد های تحصیل و مهاجرت مردم جهان به خصوص ایرانیان بوده است. سایت سفارت استرالیا در تهران در نشانی اینترنتی به آدرس http://iran.embassy.gov.au قرار دارد. این سایت به زبان انگلیسی، به راحتی همه نیازهای اطلاعاتی متقاضیان را پوشش داده و در واقع با مطالعه کامل و دقیق و با حوصله این پرتال، می توان برای انجام امور مهاجرتی و تحصیلی و درخواست روادید اقدام کرد.

هزینه لاج سفارت استرالیا

هزینه لاج برنامه های مهاجرتی استرالیا متفاوت است و برای هر کدام بایستی هزینه مشخصی پرداخت شود. به عنوان نمونه هزینه لاج Skilled migration applications با زیر مجموعه های 189 ، 190 و 489 به میزان 3600 دلار استرالیا است و لاج دو برنامه 176 و 175 ، مقدار 2960 دلار استرالیا است.

نکته:

 • تعداد مدارکی که برای لاج می توانید آپلود کنید حداکثر 60 عدد است و فرمت های PDF,JPEG, TIFF , BMP قابل قبول است. اطلاعات کامل در این زمینه را می توانید در این لینک مطالعه کرده و راهنمای نحوه ی تکمیل و آپلود مدارک را در این لینک مشاهده نمایید.

 • علاوه بر هزینه لاج، هزینه های مرتبط با تست پزشکی، سوء پیشینه و … وجود دارد که متقاضی ملزم به پرداخت جداگانه آنهاست.

 • برای هر برنامه مهاجرتی(Application) به شما یک کد منحصر به فرد TRN داده می شود.

 • برای لاج یک اپلیکیشن، متقاضی تنها 28 روز وقت دارد تا فرم ها را کامل کند. در غیر اینصورت فرم ها را بایستی از ابتدا تکمیل کند.

همین الان با کارشناسان ما  تماس بگیرید

در هر ساعت از شبانه روز از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید 

فرم تماس با ما

 • شماره همراه خود را جهت تماس کارشناسان ما وارد کنید
 • لطفاایمیل خود را وارد کنید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آدرس دفتر بارسلونا:

BNUMERO 43, PISO BA, PUERTA 2,

BARCELONETA CALLE PESCADORES

BARCELONA, SPAIN 

تلفن تماس:

0034634299110

ایمیل:

[email protected]