سوالی دارید؟ لطفا با ما به صورت مستقیم، واتس آپ، تلگرام و... با شماره 634299110(34+) تماس بگیرید ویا از طریق چت آنلاین از ما بپرسید|Email us: contact@ireasypay.com
ثبت نام TOEFL۱۳۹۸-۶-۲۶ ۰۰:۴۲:۴۳ +۰۰:۰۰
برای ثبت نام در تاریخ هایی که کمتر از 5 روز به اتمام ثبت نام آن مانده و به رنگ قرمز نشان داده شده اند(late registeration) بایستی مبلغ 40 دلار هزینه اضافه پرداخت شود.
موقع ثبت نام آزمون تافل (TOEFL) در انتخاب تاریخ ثبت نام دقت کنید. در صورت تعویض تاریخ آزمون ، برای ثبت تاریخ جدید باید جریمه 60 دلاری پرداخت کنید.
نتیجه آزمون شما می تواند به چهار دانشگاه (و یا موسسه) به صورت رایگان ارسال شود. برای ارسال نتیجه آزمون به بیش از 4 دانشگاه (و یا موسسه)، به ازای هر دانشگاه (و یا موسسه) اضافی باید 19 دلار پرداخت کنید.

برگشت وجه

 • در صورتی که آزمون تافل از طرف خود ETS کنسل شود، تمام وجه پرداختی برگشت داده می شود.
 • در صورتی که 4 روز قبل از آزمون، سفارش خود را کنسل کنید، ETS نیمی از وجه پرداختی را پس می دهد. برای مثال در صورتی که آزمون شما جمعه باشد، حداکثر تا دوشنبه ساعت 11:59 بعد از ظهر باید برای کنسل کردن سفارش خود اقدام کرده باشید.
 • دقت کنید که برگشت وجه فقط برای آزمون اصلی تافل می باشد و بقیه هزینه های پرداختی برگشت داده نمی شود.
 • برگشت وجه به صورت وجه نقد امکان پذیر نیست .

انصراف از آزمون

پرداخت هزینه آزمون آزمایشی تافل آنلاین TOEFL Practice Online
 • آزمون TOEFL Practice Onlineتنها آزمون آزمايشي است که موسسه برگزار کننده آزمون تافل در سراسر دنيا (ETS) طراحي کرده است.اين آزمون مناسب افرادي است که قصد شرکت در آزمون اصلی تافل را دارند و يا مي خواهند سطح دانش زبان خود را ارزيابي كنند.
  اين آزمون دقيقا مشابه آزمون اصلي بوده و داوطلب مي تواند از طريق اين آزمون با محيط برنامه در آزمون اصلي و همچنين نمونه سوالات آزمون اصلي آشنا شود. هر جایی که اینترنت داشته باشید و در هر ساعتی از شبانه روز می توانید در این آزمون شرکت کنید.
  این آزمون دارای 4 گروه می باشد که در هر گروه مهارت هایی مورد ارزیابی قرار می گیرد. نمرات شما در هر چهار مهارت Reading، Listening، Speaking و Writing به همراه فیدبک آنها در همان روزی که آزمون می دهید، برای شما ارسال می شود.

فرایند ثبت نام آزمون آزمایشی تافل آنلاین
 • ثبت نام در سایت ets برای آزمون آزمایشی تافل
 • انتخاب آزمون مورد نظر
 • تایید صورت حساب
 • پرداخت صورت حساب
برای ثبت نام در سایت باید در آدرس http://toeflpractice.ets.org یک حساب کاربری ایجاد کنید . توجه داشته باشید که حسابی که این جا ایجاد می کنید با حسابی که برای ثبت نام آزمون iBT اصلی ایجاد کردید فرق می کند.
برای ایجاد حساب تنها کافی است که در قسمت Not Registered آدرس ایمیل خود را وارد کنید و دکمه submit را کلیک کنید.
بعد از submit فرمی به شما نمایش داده می شود که ایمیلی را که در مرحله قبل وارد کردید را به شما نشان می دهد. در اینجا باید برای حساب کاربری خود رمز عبور انتخاب کنید و سوالات مربوط به اطلاعات شخصی،‌ ارتباطی و تحصیلات را پاسخ دهید. البته تنها پاسخ به سوالات ستاره دار الزامی است.
بعد از ثبت حساب و ورود به آن باید از نوار سمت چپ Purchase Practice Tests را انتخاب کنید تا بتوانید آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید.
آزمون های TOEFL Practice Online دارای 4 گروه می باشد که در هر گروه مهارت های مشخصی مورد ارزیابی قرار می گیرد:
 • گروه یک: تست های آزمایشی کامل جهت ارزیابی هر 4 مهارت Speaking, Writing, Listening, Reading
 • گروه دو: سری های Speaking برای ارزیابی مهارت Speaking
 • گروه سه: تست های آزمایشی برای ارزیابی مهارت های Speaking & Writing
 • گروه چهار: تست های آزمایشی برای ارزیابی مهارت های Reading & Listening
سوال های این گروه کاملا مشابه سوالات آزمون اصلی می باشد و تمامی مهارت ها مورد ارزیابی قرار می گیرد. این گروه چهار volume دارد که هر volume یک تست کامل است و دارای سوال های متفاوتی می باشد. برای تمرین و آمادگی بیشتر می توانید هر چهار volume را خریداری کنید.
در این گروه از تکنولوژی تشخیص گفتار برای ارزیابی مهارت Speaking شما استفاده می شود و به تلفظ ، تسلط ، کلمه ها و قواعدی که استفاده کردید نمره می دهد.
در این گروه برای Speaking از تکنولوژی تشخیص گفتار برای ارزیابی تلفظ،‌ تسلط،‌ کلمه ها و قواعدی که استفاده می کنید استفاد می شود و ارزیاب الکترونیکی (e-rater) به نوشته شما (writing) نمره می دهد و توانایی شما در پاسخ به سوالات را بر اساس اطلاعات و تجربیاتتان ارزیابی می کند.
برای سنجش مهارت Reading و Listening خود می توانید از آزمون های موجود در این گروه استفاده کنید. در بخش Reading توانایی فهم و آنالیز شما در متون آکادمیک یا دانشگاهی و در بخش Listening مهارت درک شما از آنچه می شنوید مورد ارزیابی قرار می گیرد.
 • برای اضافه کردن آزمونی دیگر باید continue shopping را کلیک کنید.
 • برای تایید صورت حساب و رفتن به صفحه پرداخت checkout را انتخاب کنید.
 • برای ویرایش تعداد آزمون انتخابی و یا حذف آن بعد از تصحیح آن در فرم دکمه update Cart را کلیک کنید. مثلا اگر یک آزمون را بخواهید 2 بار بدهید از قسمت quantity آن را ویرایش کنید و سپس دکمه Update Card را بزنید و یا اگر می خواهید آزمونی را از لیست خرید خود حذف کنید، Remove را انتخاب کنید و بعد دکمه Update Card را کلیک کنید.
با تایید صورت حساب، خلاصه سفارش شما نمایش داده می شود. در صورت نیاز می توانید مشخصات و یا سفارش خود را تغییر دهید. اگر نیازی به تغییر نبود دکمه continue را کلیک کنید.
صورت حساب را می توانید از دو طریق پرداخت کنید.
 • پرداخت با کارت های اعتباری
 • پرداخت از طریق ( آی آر ایزی پی)
با کارت های اعتباری Visa, MasterCard, American Express, Discover و JCB می توانید پرداخت خود را انجام دهید که می توانید آن را در Credit Card Type انتخاب کنید. شماره کارت و تاریخ انقضا کارت را وارد کنید.
همزمان با وارد کردن اطلاعات کارت باید فیلدهای ستاره دار بخش Billing Information را پر کرد.
 • در قسمت Billing Information وارد کردن نام/نام خانوادگی، آدرس خیابان، کشور و شهر صاحب کارت ضروری می باشد.
 • برای آدرس، از آدرسی غیر ایرانی استفاده کنید.

همین الان با کارشناسان ما  تماس بگیرید

در هر ساعت از شبانه روز از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید 

فرم تماس با ما

 • شماره همراه خود را جهت تماس کارشناسان ما وارد کنید
 • لطفاایمیل خود را وارد کنید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آدرس دفتر بارسلونا:

BNUMERO 43, PISO BA, PUERTA 2,

BARCELONETA CALLE PESCADORES

BARCELONA, SPAIN 

تلفن تماس:

0034634299110

ایمیل:

[email protected]