سوالی دارید؟ لطفا با ما به صورت مستقیم، واتس آپ، تلگرام و... با شماره 634299110(34+) تماس بگیرید ویا از طریق چت آنلاین از ما بپرسید|Email us: contact@ireasypay.com
ثبت نام دوره مدیریت پروژه PMP۱۳۹۸-۶-۲۷ ۲۱:۱۴:۵۴ +۰۰:۰۰

پرداخت هزینه آزمون مدیریت پروژه PMP

پرداخت هزینه شرکت در آزمون PMP از طریق ثبت نام در سایت موسسه PMI و پس از Apply کردن آزمون در آن میسر است. این آزمون به صورت کامپیوتری (CBE) و در کشور های همسایه نظیر امارات، ترکیه و پاکستان برگزار می شود.

هزینه آزمون مدیریت پروژه PMP

هزینه شرکت در آزمون PMP، برابر 0 دلار است و لازم است شما پیش از شرکت در آزمون به عضویت موسسه در آمده باشید.پس از مرحله عضویت و ورود به حساب کاربری می توانید از طریق منوی Certifications به آزمون ها از جمله PMP، دسترسی داشته باشید. سپس با طی کردن مراحل هشتگانه تکمیل پروفایل، Application  خود را کامل و در مرحله بعد  اقدام به تعیین زمان و مکان آزمون در قسمت Schedule Exam نمایید. پس از انجام آزمون نتیجه را نیز در همین قسمت می توانید ملاحظه کنید.

نکاتی پیرامون آزمون مدیریت پروژه PMP

  • آزمون PMP ، به صورت یک آزمون چهار گزینه ای برگزار می شود که شامل 200 سوال بوده و مدت زمان پاسخ گویی به آن 4 ساعت است.

  • این آزمون به صورت کامپیوتری (CBE) ، توسط شرکت برگزار کننده آزمون Prometric و در کشور های همسایه نظیر امارات، ترکیه و پاکستان برگزار می شود.

  • برای شرکت در آزمون PMP در ابتدا لازم است حایز شرایط زیر باشید:

    1 . اگر دارای مدرک لیسانس یا بالاتر هستید: سابقه هدایت و مدیریت پروژه به مدت حداقل 4500 ساعت و طی 35 ساعت آموزش مدیریت پروژه به علاوه تعهد پایبندی به اخلاق حرفه ای در آیین نامه PMI.

    2 . اگر دارای مدرک دیپلم یا فوق دیپلم هستید: سابقه هدایت و مدیریت پروژه به مدت حداقل 7500 ساعت و طی 35 ساعت آموزش مدیریت پروژه به علاوه تعهد پایبندی به اخلاق حرفه ای در آیین نامه PMI.

همین الان با کارشناسان ما  تماس بگیرید

در هر ساعت از شبانه روز از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید 

فرم تماس با ما

  • شماره همراه خود را جهت تماس کارشناسان ما وارد کنید
  • لطفاایمیل خود را وارد کنید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آدرس دفتر بارسلونا:

BNUMERO 43, PISO BA, PUERTA 2,

BARCELONETA CALLE PESCADORES

BARCELONA, SPAIN 

تلفن تماس:

0034634299110

ایمیل:

[email protected]